Deprecated: Function create_function() is deprecated in /data/c/7/c7c2c72f-c6d4-47ad-a49d-6b074b13f290/akostavat.com/sub/oldweb/wp-content/plugins/responsive-image-widget/responsive_image_widget.php on line 123

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /data/c/7/c7c2c72f-c6d4-47ad-a49d-6b074b13f290/akostavat.com/sub/oldweb/wp-content/plugins/wp-all-export/classes/config.php on line 44
Problém s vlhkosťou domu? - Hydroizolácia základov - akostavat
Kalkulačka spotreby materiálu

Problém s vlhkosťou domu? – Hydroizolácia základov

Máte problém s hydroizoláciou Vášho domu? Plesne na podlahách a vlhké múry? Ako tento problém vyriešiť?

Ako zistiť, či je vlhkosť vo Vašom dome nebezepečná?

Ak v stavbe, či už pri starých budovách, ale aj pri novostavbách, dosahuje vlhkosť 6 až 9 %, začínajú rásť plesne. Pri 10 % sa množia baktérie, ktoré spôsobujú závažné ochorenia.

Diagnostika

Dôležitá je presná diagnostika príčiny vzniku vlhkosti v stavebnej konštrukcii, pretože ak sa neodstráni príčina vzniku vlhkosti, tak nepomôžu žiadne vysúšače vlhosti, ani protiplesňové nátery, či sanačné omietky.

Video Návod HydroIzolácia stavby

 

 

Video Návod Hydro-Izolácia základovej dosky

 

 

Oslovte odborníka

Na zistenie príčiny vzniku vlhkosti v stavebnej konštrukcii Vám odporúčame obrátiť sa na profesionálne firmy, zaoberajúce sa odstraňovaním vlhkosti v stavebných konštrukciách, napr. Aquastop, Sanap, Aquaizoling, Profi Izolácie, Sanizol a pod. 

Problém s vlhkosťou domu? – Hydroizolácia základov
Ohodnoťte článok

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.