Deprecated: Function create_function() is deprecated in /data/c/7/c7c2c72f-c6d4-47ad-a49d-6b074b13f290/akostavat.com/sub/oldweb/wp-content/plugins/responsive-image-widget/responsive_image_widget.php on line 123

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /data/c/7/c7c2c72f-c6d4-47ad-a49d-6b074b13f290/akostavat.com/sub/oldweb/wp-content/plugins/wp-all-export/classes/config.php on line 44
Základy | Ako Stavať | Stavebný Poradenský Portál
Kalkulačka spotreby materiálu

Základy domu a izolácia základov

Rozhodli ste sa začať stavať váš vysnívaný rodinný dom? Potrebujete poradiť alebo podrobný návod k vášmu projektu domu? Neviete ako správne na základy domu alebo izoláciu základov? Už neváhajte a prečítajte si bohaté množstvo článkov o základoch, hydroizolácii a izolácii základov. Na našom portáli akostavat.com sa venujeme každému detailu, ktorý sa týka stavby domu. Navyše Vám poskytujeme už viac ako 2 roky bezplatné poradenstvo od profesionálov. Pokiaľ máte špecifickú otázku ohľadom základov domu, hydroizolácie domu alebo inú nejasnosť neváhajte a opýtajte sa nás. Radi Vám odpovieme a úplne bezplatne.

 

  Čo nájdete v sekcii základy domu ?

  • Izolácia a hydroizolácia základov
  • Základová doska
  • Postup pri stavbe základov
  • Rady k betonáži
  • Problémy s vlhkosťou domu
  • Články na vyžiadanie a mnoho ďaľších rád….

 

V krátkosti o základoch domu

Vždy dbajte na to, aby vám vyhovovala lokalita pozemku. Následne, ak už ste si istý pozemkom, môžete začať riešiť projekt  a stavebné povolenie.

 

Ak už máte pripravený projekt domu, je čas začať. Základy sú prvá časť vašej výstavby. Pevné a kvalitné základy vám zabezpečia stabilitu domu, dlhú životnosť a celkový pocit bezpečia.

 

Výstavba domu začína prvými výkopovými prácami. S výberom materiálu, vymeriavaním a realizáciou vám väčšinou poradia stavební inžinieri, ktorým to zaberie oveľa menej času ako vám a máte istotu, že je všetko vymerané správne.

 

Nezabudnite na izoláciu, prípadne hydroizoláciu základov domu ! Vaše základy musia byť v suchu a až následne sa dá bezpečne stavať a rozvíjať stavbu. O izolácii a hydroizolácii základov píšeme na našom portáli ozaj bohaté množstvo článkov.Pokiaľ máte otázky ohľadom použitia množstva kameniva, cementu alebo množstva betónu pri tvorbe základov, neváhajte a použite našu stavebnú kalkulačku .ktorá Vám vypočíta všetko s úplnou presnosťou.

 

 

Viete aký typ základov zvoliť, aký druh betónu použiť a ako ho správne namiešať? Ako postupovať pri betonáži a ako správne namiešať betón? Na všetky tieto otázky a mnohé ďalšie vám zodpovedia naši odborníci v jednotlivých príspevkoch. Dozviete sa ako vymeriavať, ako vybrať správny materiál a kde ho kúpiť. Taktiež sa dozviete aké povolenia budete na výstavbu potrebovať a koľko vás to asi bude stáť.

 

Základy domu a izolácia základov
3.5 (70%) hlasovalo: 6

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.