Deprecated: Function create_function() is deprecated in /data/c/7/c7c2c72f-c6d4-47ad-a49d-6b074b13f290/akostavat.com/sub/oldweb/wp-content/plugins/responsive-image-widget/responsive_image_widget.php on line 123

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /data/c/7/c7c2c72f-c6d4-47ad-a49d-6b074b13f290/akostavat.com/sub/oldweb/wp-content/plugins/wp-all-export/classes/config.php on line 44
Luxus, jedinečnosť a industriálnosť - LOFT - akostavat
Kalkulačka spotreby materiálu

Luxus, jedinečnosť a industriálnosť – LOFT

Ďalší z vydarených projektov rekonštrukcie továrne na obytný priestor. Loftové bývanie je nám stále bližšie. Ako sa podarilo vytvoriť jedinečný priestor v Houstone a aké prvky boli v tomto projekte použité?

Základným znakom LOFTu je práve priestor, v ktorom sa nachádza. Je to industriálny priestor, bývala továreň, sklad, čokoľvek, čo neslúžilo na obytné účely.

Loft-1-800x592

Výrazným prvkom práve tohto projektu je drevo v kombinácií s jednoduchou bielou omietkou. Celkovo to pôsobí veľmi decentne. No vstupujú do toho masívne prvky a to odhalená murovaná stena a odvetrávanie na strope, ktoré práve poukazujú na pointu bývania v LOFTe.

houston_loft_00-300x300

Krása detailu rozhoduje. To platí aj v tomto prípade. Aj keď na zariadneie interiéru boli použité viaceré druhy sedacích súprav, alebo rôzne odtiene dreva, vôbec to nespôsobí rušivo. Práve naopak. Drevo sa stále kombinuje s bielou a tak pôsobí dopminantne, no zároveň jednotlivé kusy nábytku vytvárajú zohratý koncept.

Loft_2

Kuchynská linka je jednoduchá, viac menej v industriálnom štýle. No výrazný koberec na zemi oživil interiér o škoricovo-hnedú farbu, ktorá sa perfektne hodí k zbytku interiéru.

houston_loft_04

LOFTové bývanie je špecifické svojou voľnosťou. Veľké otvorené priestory, ktoré pôsobia vzdušne. Prepojenie obývačky a kuchyne je aktuálne v móde.

houston_loft_10

Spálňa v strede izby. V LOFTovom byte – žiadny problém!

Zdroj: http://www.huhmagazine.co.uk/6454/houston-loft

Luxus, jedinečnosť a industriálnosť – LOFT
Ohodnoťte článok

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.