Deprecated: Function create_function() is deprecated in /data/c/7/c7c2c72f-c6d4-47ad-a49d-6b074b13f290/akostavat.com/sub/oldweb/wp-content/plugins/responsive-image-widget/responsive_image_widget.php on line 123

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /data/c/7/c7c2c72f-c6d4-47ad-a49d-6b074b13f290/akostavat.com/sub/oldweb/wp-content/plugins/wp-all-export/classes/config.php on line 44
Bývanie v stodole - akostavat
Kalkulačka spotreby materiálu

Bývanie v stodole

Neraz sme ukázali krásne rekonštrukcie starých domov, či tovární. Táto je však jedinčená. Nie len miestom, na ktorom sa nachádza, ale aj pôvodom. Čo poviete, vedeli by ste si predstaviť život v takomto dome?

Architekti aktuálne dbajú o využitie všetkých priestorov a hľadajú potenciál, v každej jednej stavbe. Veľmi dobrým príkladom je práve tento dom, ktorý sa zo starej nevyužívanej stodoly premenil na moderný obytný priestor.

interier_1

Toto krásne dielo by ste mohli nájsť v Melbourne, v Austrálií a autormi sú miestni architekti – Whiting Architects. Rekonštrukcia sa im určite podarila.

interier-2

Základnou farbou je biela. Nachádza sa na stenách a všetkých väčších plochách. Do kontrastu je položená čierna, ktorá poukazuje na krásu detailu jednotlvých interiérových prvkov.Samozrejme, že priestor je oživený o krásne drevo, ktoré dodáva interiéru naturálnosť.

interier-3

Spálňa je zariadená v odtieňoch sivej, no pôsobí ukľudňujúco a čisto. Priestor aj napriek tmavším farbám nepôsobí ztiesnene. Zaujímavým spôsobom je vyriešený odkladací priestor, ktorý sa nachádza za čelom postele, kroré predeľuje miestnosť na dve časti.

interier-4

Kúpeľňa zobrazuje dva svety, ktoré sa nachádzajú v celej budove. Na ľavej strane – sprchový kút, ktorý sa nesie v modernom štýle, s využitím vzoru dreva. Vpravo štýlová vaňa s extravagantnou podlahou. Tieto dva štýly sú odlišné, no dokonale spolu ladia.

interier-5

V priereze interiéru je vidieť dokonalé presvetlenie, ktoré zabezpečili nie len francúzske okná, ale aj biele steny a bledý nábytok. Kontrastná čierna farba bola použítá len na podlahy a alebo maličké doplnky v interiéri.

Zdroj: http://www.huhmagazine.co.uk

Bývanie v stodole
Ohodnoťte článok

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.