Deprecated: Function create_function() is deprecated in /data/c/7/c7c2c72f-c6d4-47ad-a49d-6b074b13f290/akostavat.com/sub/oldweb/wp-content/plugins/responsive-image-widget/responsive_image_widget.php on line 123

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /data/c/7/c7c2c72f-c6d4-47ad-a49d-6b074b13f290/akostavat.com/sub/oldweb/wp-content/plugins/wp-all-export/classes/config.php on line 44
Bývanie s efektami z rozprávky - akostavat
Kalkulačka spotreby materiálu

Bývanie s efektami z rozprávky

Aj z vášho domu sa môže s trochu fantázie stať skutočná rozprávková krajina pre všetkých vašich malých drobcov. Príležitostí ako premeniť  bežné priestory na tie, ktoré by boli hodné rozprávkovej  Alice z krajiny zázrakov je pritom viac ako dosť.

Lampa, ktorá v sebe skrýva tajomný les

Ktoré z detí nemá rado čítanie rozprávok. Pokiaľ sa k tomu ešte pridá malé divadielko, napríklad so zaujímavou tieňohrou, razom máte profesionálne kulisy  pre ďalší nezanedbateľný príbeh.. V tomto prípade sa majiteľ  domu rozhodol  umiestniť do jednej z izieb lampu, ktorá je sama osobe zaujímavým dizajnérskym kúskom, no svoju skutočnú „tvár“ ukáže až pri zasvietení. Spleť rôznorodých „strapatých“ kúskov  v sebe ukrýva premyslenú hru  svetla a tieňa, ktorá na stenách izby vyčaruje  čarovný  les.

amazing-interior-design-ideas-for-home-5

Hojdačka namiesto pohovky

Kto povedal, že v obývačke musí byť len klasická pohovka, kreslo alebo sofa?  Príjemnú atmosféru letnej terasy, či dokonca hojdacích sietí Karibiku predsa môžete mať doma každý deň! Tento nápad prináša do spoločných priestorov domu  nový, svieži nápad. Hojdací vanúš vytvára priestor pre skutočnú pohodu, ktorá nielen vaše dieťa, ale aj vás ukolíše a stane sa miestom, ktoré vám z čela odoženie stres náročných dní.

amazing-interior-design-ideas-for-home-7

Šmykľavka a schodisko v jednom

Možno si poviete, že madlo schodiska predsa  slúži ako šmykľavka tak či tak, no úprimne, všetci vieme, že toto riešenie nepatrí medzi tie s nálepkou „bezpečné“ .  A všetci  predsa chceme, aby naši drobci boli v prvom rade v bezpečí. Toto riešenie ukazuje,  že točité schodisko, pokiaľ sa s týmto riešením ráta už od začiatku, môže slúžiť ako perfektný základ pre súkromný točitý tobogan, ktoré si vaše deti určite zamilujú. Samozrejme, možných riešení , ako spojiť schodisko s domácou šmikľavkou  je skutočne mnoho a kreativite sa medze nekladú.  Pokiaľ vás tento nápad nadchol, nezabúdajte sa však zamyslieť nad technickými parametrami vášho schodiska.  Pre plne funkčnú šmykľavku či tobogan musí mať  totižto schodisko dostatočný sklon i dĺžku.

Zdroj: Design Magazín

Bývanie s efektami z rozprávky
Ohodnoťte článok

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.