Deprecated: Function create_function() is deprecated in /data/c/7/c7c2c72f-c6d4-47ad-a49d-6b074b13f290/akostavat.com/sub/oldweb/wp-content/plugins/responsive-image-widget/responsive_image_widget.php on line 123

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /data/c/7/c7c2c72f-c6d4-47ad-a49d-6b074b13f290/akostavat.com/sub/oldweb/wp-content/plugins/wp-all-export/classes/config.php on line 44
Záhradné vychytávky - akostavat
Kalkulačka spotreby materiálu

Záhradné vychytávky

Rozveseľte a ozvláštnite si svoju záhradu po zime! Ukážeme vám aké novinky, či vychytávky si pre vás pripravili naši partneri.

Dlažba s osvetlením

 

Neviete si vybrať zo širokej ponuky exteriérových lámp? Čo tak skúsiť niečo nové? Spoločnosť INVEST s.r.o. ponúka v spolupráci s ENEL-X, s.r.o. absolútnu novinku na trhu- pochôdzne LED svietidlá v betónovej dlažbe ALNUS. Nemusíte sa obávať, montáž aj demontáž je úplne jednoduchá! Pochôdzne LED svietidlo ALNUS je určené predovšetkým na exteriérové použitie napr. do chodníkov, príjazdových ciest a podobne. Je vodotesné a plnohodnotne funguje pri vonkajších teplotách od -30°C do +40°C. Viac informácií o osvetlenej dlažbe získate tu.

Zakvitnutý múrik

 

Rozmýšľate ako využiť každý jeden centimeter vašej záhrady? Čo tak nasadiť vaše pestrofarebné krásavice priamo do múrika? Firma Austria Beton Werk vám ponúka vegetačné tvárnice rôznych farieb a tvarov, ktorými ľahko oddelíte napríklad obytnú časť od parkoviska. Viac informácií o vegetačných tvárniciach Flora nájdete tu.

Po stopách Yetiho

 

Aj vy máte v záhrade nepekne vychodené chodníčky? Oslabeným steblám trávy uľahčíte život, ak na ne položíte nášľapné dlaždice. Firma Lukabeton vám ponúka tieto nápadité nášľapné platne, ktoré záhradu rozveselia a vaše deti si ich priam zamilujú! Vyrábajú sa dokonca v prevedeniach pravá a ľavá šľapa, takže si môžete vyskladať celý Yetiho chodníček. Vydajte sa s celou rodinou po stopách Yetiho napríklad k záhradnému posedeniu! Viac informácií o nášľapných dlaždiciach Yeti nájdete tu.

Kvetináče ako zo zámku

 

Sníva vaša manželka o živote na zámku? Buďte nachvíľu zámockým záhradníkom a pri vchode do domu alebo východe na terasu jej vysaďte obľúbené kvety do takýchto zaujímavých betónových kvetináčov od firmy Beton Garone. A určite sa nemusíte obávať, že by vám ich vietor alebo deti pri hre zhodili na zem! Viac  informácií o betónových kvetináčoch nájdete tu.

Sen o drevenej terase bez údržby

 

Chceli by ste mať drevenú terasu ale bojíte sa jej náročnej údržby? Podvalová platňa od firmy INVEST s.r.o. je svojím drevo imitujúcim povrchom a patinovým vzhľadom  vhodná na dotváranie rôznych menších terás v okolí vášho záhradného domčeka, jazierka, čialtánku. Je tiež vhodná na zabudovanie do trávnika kde môže slúžiť na prechod jednotlivých okrasných a úžitkových záhradných zón. Podvalová platňa sa ukladá do rovného zhutneného podkladu pri terasovej skladbe, alebo do rovného odburineného podkladu pri samostatnej pokládke ako nášlapový kameň. Viac informácií o podvalových platniach nájdete tu.

Záhradné vychytávky
Ohodnoťte článok

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.